HEA SÕBER! DEAR FRIEND!

Oled jõudnud Ridala koguduse kodulehele. Meie rõõmsameelne lastesõbralik kogudus asub Lääne maakonnas, 9 km kaugusel Haapsalust. Oled teretulnud meie kirikus kaks korda kuus toimuvatele jumalateenistustele või lihtsalt kirikuga tutvuma. Kõik lapsed kuni leerieani on oodatud meie pühapäevakooli. Ridala koguduse motoks võiks olla “Viis leiba, kaks kala”. Viiest leivast ja kahest kalast võib jätkuda uskumatult paljudele, nagu Piiblist teame. Meie tegemistest lähemalt võid lugeda teistest rubriikidest sellel leheküljel.

Jeesus ütleb: “See on minu käsusõna, et te armastaksite üksteist nõnda, nagu mina teid olen armastanud!” Jh 15:12

* * *

We welcome You to Ridala St. Mary-Magdalene church in Lääne county, next to Haapsalu. We are a small congregation (about 400 members). There are services in our church twice a month, usually at 13.00 PM. We also have a Sunday-school for the children at the same time. Our church was built on the 13th century and is one of the eldest in the region. In the beginning the church was used by pilgrims. We have a lot of visitors from abroad, especially in summer. You can read more by choosing the chapter “Meie sõbrad” (Our friends).