EELK RIDALA PÃœHA MAARJA-MAGDALEENA KOGUDUSE UUDISED
Veebruar-märts

17. veebruaril

toimus vastlapäeva palvus. Et vastlapäev pole kiriku tähtpäev, oli palvuse aluseks tuhkapäeva palvuse periskoobid ja palved.

Vastlapäevale kohaselt rääkisime karnevaltraditsioonist, algavast paastust ja ülestõusmispühade ootusest.

Koguduse liikmed jagasid omavahel kogemusi paastust. Hernesupi ja vastlakukli kõrvale arutleti ka väga tõsiste teemade üle, nagu palve, paast ja kristlaseks olemise vastutus.

Lapsed said nautida maskeerumise kunsti, tegime näomaalinguid ja paugutasime õhupallidega.

23. veebruar

Koguduse laulukoor (veel küll ansambli mõõtudes) tähistab oma esimest sünnipäeva.

Palju õnne sünnipäevaks ja palju Issanda õnnistutud kordaminekuid edaspidiseks!

22. märts

Alustame leerikursusega. Kõik, kes pole veel leeris käinud on oodatud.

Leerikursus on avatud ka kõigile neile, kes on leeris käinud, aga tahaks natuke värskendust oma teadmistele ja Piibli lugemise oskustele.

29. märts

Kevadine väljasõit Paidesse Püha Risti kirikusse külla endisele õpetajale Kari Tynkkynenile.

Koguduse koor osaleb jumalateenistuse liturgias.

Tagasiteel läheme külla endisele õpetajale Katrin-Helena Melderile Järva-Jaani koguduses.