Ridala Püha Maarja-Magdaleena kirik

LEEVI REINARU MAALIDE NÄITUSE AVAMINE RIDALA KOGUDUSEMAJAS
28.05

Lääne praostkonna konverentsil Ridala kogudusemajas 28. mail avas piiskop Tiit Salumäe praost Leevi Reinaru maalinäituse.
Piiskop Salumäe rõhutas, et kunagi keskkooli lõpus oli Leevil vaja teha otsus tulevase eriala suhtes: kas maali- või vaimulikuõpingud. Valik sai tehtud ja aastate jooksul on Leevil aega olnud tegelda ka maalimisega – nii see näitus on kokku pandud.
Kui oled suvel rännakul Läänemaal, siis külasta Ridala kirikut, näitust on võimalik vaadata Ridala kogudusemajas neljapäevast pühapäevani kl 15–18 või eelnevalt telefonil 5809 3633 (Küllike Valk) kokku leppides.
Tiina Võsu,
Lääne praostkonna sekretär