Madlipäeva jumalateenistus 22.07.2018

Meie sõbrad

Ridala kogudusel on mitmeid sõpruskogudusi Põhjamaades. Täielikult sõprade abiga on ehitatud meie  kogudusemaja. Ka mitmeteks koguduse tegevusteks oleme saanud sõpradelt tuge. Meie toetajad on olnud Soomes Haapavesi, Kärsämäe ja Oulaise kogudused, Rootsis Sigtuna kogudus. Meie uued sõprad on Turu Miikaeli, Muurame ja Kärkölä kogudus Soomest. Ridala kogudusel on ka Eestis palju sõpru, kellega koostööd teeme ning üksteise eest palvetame. Oleme Teile kõigile Teie omakasupüüdmatu ligimesearmastuse eest kogu südamest tänulikud!

* * *

Ridalan seurakunnalla on ulkomailla monia ystävyysseurakuntia. Suomen Haapaveden, Oulaisen ja Kärsämäen seurakunta ovat auttaneet meitä rakentamaan Ridalan seurakuntatalon, jota saamme käyttää työssämme. Meitä ovat auttaneet myös Ruotsin Sigtunan seurakunta. Uudet ystävyysseurakunnat ovat Turun Mikaelinseurakunta, Muuramen seurakunta ja Kärkölän seurakunta Suomessa. Eestissä on meillä myös ystäviä, kenen kanssa teemme yhteistyötä ja rukoilemme toistemme puolesta. Olemme kaikesta sydämestämme kiitollisia Teille kaikille ja meidän Taivaalliselle Isälle, joka on kaiken hyvän lähde.

* * *

Ridala St. Mary-Magdalene congregation has many friends abroad, who have helped us over the years. The building of our  congregation house was financed by our friends in Finland (Haapavesi, Kärsämäe ja Oulaise congregations). Sigtuna in Sweden  have also supported us. News partnercongregation are Turku (Mikael), Muurame and Kärkölä in Finland. Ridala also has good friends in Estonia to work with and pray for each other. We are deeply grateful to all of You and to our Heavenly Father who takes care of us all.