Ridala Püha Maarja-Magdaleena kirik

TEEME ÄRA! 2015

KOGUDUSES TOIMUB

Koguduses toimub

Koguduses toimub erinevaid tegevusi.

Koguduse jaoks olulisemaks sündmuseks on pühapäevased jumalateenistused. Jumalateenistused on reeglina armulauaga, jumalateenistusi peetakse EELK kehtiva liturgilise korra alusel. Peetakse ka pereteenistusi. Lapsed on jumalateenistusele alati oodatud. Hea oleks teada, kui lapsed on kirikusse tulemas, siis saab neile kohandada tegevusnurga joonistamiste, meisterdamiste, pildiraamatutega.

Koguduses peetakse ka palvusi. Oleme pidanud õhtupalvusi maarjapäevadel, madlipäeval, riiklikel tähtpäevadel.

Kogudus kannab hoolt oma kogudusemaja eest. Alates lõikustänupühast kuni emadepäevani toimuvad jumalateenistused kogudusemaja talvekiriku saalis. Koguduseliikmed korrastavad hoonet, pesevad aknaid, kaunistavad lilledega. Kogudusemaja esist lipuväljakut muruplatsi hooldavad koguduseliikmed.

Pühapäevakooli tunnid toimuvad septembrist maini kogudusemajas kuu neljandal pühapäeval algusega kell 11.

Leerikooli tunnid toimuvad kogudusemajas ja kirikus kuu teisel pühapäeval algusega kell 11.

Kirikukoor peab harjutusi kord nädalas kogudusemajas.

Koguduseliikmed korrastavad kevad- ja sügistalgutel kirikuaeda.

|↑ üles|

EELK Ridala Püha Maarja Magdaleena kogudus | Kolila, 90411 Ridala vald, Läänemaa | tel 472 4210, 58093633, ridala@eelk.ee, fb.com